Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Samvirkegata

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 29.08.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Samvirkegata
  • Beskrivelse: Budbilene til Pizzabakeren står feilparkert dag etter dag, og da det kommer en større bil eventuelt med henger eller en lastebil hindrer dette framkommeligheten. de står for nærme fotgjengerfelt og krysset, under 5 meter
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle