Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.08.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Langelandsfaret
  • Beskrivelse: Det må bli en bom/veisperringer på den nye gang/sykkelsti opp motThoresheimvegen. Ser at det til stadighet kjører biler der. OK syklister kommer veldig fort ned bakken til Langelandsfaret Har tatt opp dette før og. Og så vil vi ha fartsdump i Langelandsfaret 19.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle