Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

C.Larsmoens veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 27.07.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: C.Larsmoens veg
  • Beskrivelse: Gatelys C.Larsmoens veg + gangveg mot Konduktørvegen har blitt borte 26.07.20
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle