Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøvegen og Konduktørvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 27.07.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vingersjøvegen og Konduktørvegen
  • Beskrivelse: Alle lys er slukket i Vingersjøvegen (mellom 2 og 6 ihvertfall, altså nærmest sentrum) og i Konduktørvegen.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle