Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.07.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidselrudstien
  • Beskrivelse: Alle gatelysene har gått igjen i Sidselrudstien!
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle