Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Granliveg, 2210 Granli

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.07.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gamle Granliveg, 2210 Granli
  • Beskrivelse: Samtlige gatelys er slukket. Vært mørklagt siden mai.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle