Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ragnhildtunet 3

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.07.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ragnhildtunet 3
  • Beskrivelse: Ingen gatelys på Ragnhildtunet
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle