Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tamburkroken 9, 2212 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 24.07.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tamburkroken 9, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei, Siste del av Tamburkroken er bratt og ikke kjørbar. I de siste har det kjørt en del lastebiler opp bakken fra Post Nord. Tidligere har det kjørt en del privatbiler opp som har brukt GPS. Dette setter både sjåførene og fotgjengere i stor risiko. Om det er mulig å få slettet veien hos karttjenester som f.eks. Google maps, tror jeg det vil løse problemet.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle