Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.07.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Storgata
  • Beskrivelse: Hei. Jeg, og flere andre på min aldre som kjører scooter i byen her synes lyskrysset på stasjonssiden når du kommer fra storgata er leit. Vi opplever hele tiden at vi blir for lette for sensoren og blir dermed stående fast på rødt lys. Den eneste måten vi kan komme oss over lyskrysset er om vi får en personbil/ eller noe større foran oss. Dette kan også skape kø der. Håper dette er noe som kan bli fikset snarest, litt skummelt å vite at du ikke kommer deg over fordi du er for lett.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle