Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

stikkvei mot Holtvegen 11/13/15

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 13.07.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: stikkvei mot Holtvegen 11/13/15
  • Beskrivelse: Ved innkjøring til Holtvegen 11, 13, 15 står et "blindveiskilt". Skiltet står skeivt og er helt løst. Vi har lagt det på bakken enn så lenge. Er usikker på om et er nødvendig med et slikt skilt, men det er fint om det kan festes skikkelig eller bare fjernes. Jeg bor ikke på nevnte adresser, men like ved og sitter i styret i Klonteig sameieforening (ble gjort oppmerksom på dette av en beboer)
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle