Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret 19

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.05.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Langelandsfaret 19
  • Beskrivelse: Har sendt meld før ang bom på gang/sykkelveg mellom Langelandsfaret og Thoresheimvegen. Mange som kommer litt for fort ned den bratte bakken der. Og så hadde vi ei fartsdump utenfor i nr 19......den savner jeg veldig da mange biler har stor fart.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle