Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.04.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Toresheimvegen 17
  • Beskrivelse: Gatelys har vært slått av i flere dager.
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper vi å få utbedret dette så snart som mulig. Hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle