Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Friggsvei 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Friggsvei 7
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor friggsveg 7 kommer og går
    Friggsvei 7
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mulig utskifting av armatur. Hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle