Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vestre solørveg 1515

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vestre solørveg 1515
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys
    Vestre solørveg 1515
  • Svar: Hei Vestre Solørveg er fylkesveg (FV210). Veglys langs Vestre Solørveg er Innlandet Fylkeskommune sitt ansvar. Deres henvendelse er videresendt til Innlandet Fylkeskommune. Hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle