Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A.Hexumsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: O.A.Hexumsveg
  • Beskrivelse: Her er det nye lys og nedgravd Kabel, allikevel har lyset vært borte meget ofte. Og nå er det borte på 2 døgnet igjen. Jeg har lest om årsakene i andre gater, men her skulle alt være fikset med ett nytt anlegg men den gang ei.
    O.A.Hexumsveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi beklager at det særlig ved strek vind har vært problemer med at gamle uisolerte ledninger går sammen og resulterer i at sikringer - jordfeilbrytere slår ut veglyset i et større område. Uisolerte kabler i Vardåsvegen er nå skiftet ut med EX-kabler. Dette vil gi et mer stabilt veglys når det gjelder forholdet til sterk vind. Veglys langs Vardåsvegen henger sammen med det nye veglyset i O.A.Hexums veg…og del av Nygata ..og Stusslivegen. Veglyset skal fungere nå. Hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle