Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen, Nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Stusslivegen, Nygata
  • Beskrivelse: Gatelys ute av drift. Det bes om tilbakebetaling av penger som vi har betalt til kommun for de dagene når gatelys var ute av drift. Vi kan ikke være på gata ii mørket bestandig.
    Stusslivegen, Nygata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi beklager at det særlig ved strek vind har vært problemer med at gamle uisolerte ledninger går sammen og resulterer i at sikringer - jordfeilbrytere slår ut veglyset i et større område. Uisolerte kabler i Vardåsvegen er nå skiftet ut med EX-kabler. Dette vil gi et mer stabilt veglys når det gjelder forholdet til sterk vind. Veglyset skal fungere nå. Hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle