Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Linerlevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Linerlevegen
  • Beskrivelse: Altfor dårlig gatelys, fungerer aldri. De få gangene de har funket er de skrudd på dagtid og ikke kveldstid
    Linerlevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle