Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vilsbergvegen, 2240 magnor

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vilsbergvegen, 2240 magnor
  • Beskrivelse: Fra vilsbergvegen 6 til ca vilsbergvegen 31 så er det mørkt. Ekstra leit for oss som går langs vegen:-)
    Vilsbergvegen, 2240 magnor
  • Svar: Hei Din mail i KK-Fiks-Nabolaget-Mitt er videresendt til Eidskog kommune. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle