Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidevegen
  • Beskrivelse: Gangveg mellom sidevegen og Kongevegen+område rundt mangler gatelys
    Sidevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi beklager at det har vært mørkt veglys her i lengre tid. Det er en kabelfeil i området. Noe er koblet fra for at noe annet skal lyse. Det er også jordfeil på strømnettet til Eidsiva Nett AS også som forverrer noe i området her. Vi håper å finne feilen og få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle