Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Arko-vegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.01.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Arko-vegen
  • Beskrivelse: Rundkjøringen ved Bunnpris mangler gatelys
    Arko-vegen
  • Svar: Hei Veglys ved rundkjøringen, ARKO-vegen (RV2) er Statens vegvesens ansvar. Deres henvendelse er videresendt til Statens vegvesen. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle