Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangveien ved Langeland skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.01.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Gangveien ved Langeland skole
  • Beskrivelse: Informasjonsskiltet ved gangveien mellom Øvre Langelandsvei og Skriverveien har flere ganger blåstløs fra sitt feste. Undertegnede har flere ganger klart å fikle det på påass igjen, men denne gangen røk tre skruer tvers av pga rust.Skiltet er informativt, men inneholder en feil i teksten (forveksling av høyre/venstre) i en sykkelbeskrivelse.
    Gangveien ved Langeland skole
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi har varslet entreprenør for utbedring av saken. Skal være utført. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle