Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Måltrosveien 43

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.12.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Måltrosveien 43
  • Beskrivelse: Uten gatelys i over 2 uker
    Måltrosveien 43
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle