Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ragnhildtunet, Lia.

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ragnhildtunet, Lia.
  • Beskrivelse: Ragnhildtunet er nok en gang uten gatelys.
    Ragnhildtunet, Lia.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle