Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogersvei 26

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ole Bogersvei 26
  • Beskrivelse: Gatelys fungerer ikke mellom Ole Bogersvei 26 og 28.
    Ole Bogersvei 26
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle