Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen 35

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Parkvegen 35
  • Beskrivelse: Manglende hvite striper på veien i fotgjengerovergang. Det er svært sjeldent biler stopper når man krysser vegen, da de ikke skjønner at det dreier seg om en fotgjengerovergang selv om det er skiltet.
    Parkvegen 35
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det skal gjøres en ny oppmerking av gangfelt i løpet av 2020. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle