Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen 18

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Thorsrudvegen 18
  • Beskrivelse: Vi har ikke gatelys siden i går.
    Thorsrudvegen 18
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. De har foretatt feilsøking fredag 22, mandag 25 og tirsdag 26.11.19 Det er nå funnet en kabelfeil på gangbra. Det er foretatt flere omkoblinger for å få lys på noe. GS-vegen fra gangbrua til Kongevegen og hele Sidevegen er mørk nå, resten skal lyse. Det blir forsøkt å utbedre kabelfeil i morgen slik at det blir lys på resterende. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle