Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tråstad
  • Beskrivelse: Skjønner ikke att flomlysene til skatebanen bør stå på hele natta og hvert fall ikke nå på denne tiden det er jo ikke folk der i det hele tatt,burde blitt slått av ved 11 tiden mye sløseri, så burde det hvert regnsensor meget ubehagelig for oss som bor i tverrveien 2-4 når det regner blir blendet av lyset akkurat som en bil står med fullys på å lyser inn i leiligheten
    Tråstad
  • Svar: Hei Melding vedrørende lys på skatebanen er videreformidlet til KKEiendom. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle