Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidevn

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidevn
  • Beskrivelse: Gatelys Sidevn + gangvn fra Kongevn til Tajevn.. Mørkt nå IGJEN.
    Sidevn
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Det er et stort område som er mørkt. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle