Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen
  • Beskrivelse: Et gatelys ble kjørt ned i mai engang, og er ikke satt opp nytt. Treghet
    Bruvegen
  • Svar: Hei Vi beklager at vi ikke har fått gjort noe med denne pr. dato. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle