Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Borghild Langaards veg 4
  • Beskrivelse: Gatelysene er nå kommet tilbake i gata, men det som står ved Borghild Langaards veg 4 virker ikke.
    Borghild Langaards veg 4
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje Nettservice AS. Det har dessverre vært mørkt i et større område. Årsaken til mørkt veglys er at sikringer har brent opp i et sikringsskap. Dette er utbedret nå og veglyset skal være i orden fra 20.11.19. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle