Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Marie Aamodtsv.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.11.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Marie Aamodtsv.
  • Beskrivelse: Skilte at dette er blindvei. Mange kjører inn i Marie Amodtsv og opp/ned gangvei.
    Marie Aamodtsv.
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det er meningen at gang- og sykkelvegen skal stenges med bom, og skilting vil utføres samtidig med dette. Utførelsen lar seg dessverre ikke gjøre før våren 2020. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle