Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holthallen, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.11.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Holthallen, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Alle gatelysene på parkeringsplassen virker ikke. Vet det er meldt inn en gang før og det fortsatt ikke er gjort noe med. Dette er en hall som daglig blir brukt av små barn.
    Holthallen, Kongsvinger
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje Nettservice AS. Det er gjort undersøkelser og målinger her. Det er en større kabelfeil og det må foretas flere målinger for å finne ut hvor kabelfeielen er. I verste fall kan det bli nødvendig med oppgraving. Håper vi får ordnet dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle