Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika nissens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.10.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Erika nissens veg
  • Beskrivelse: Erika nissens vegger en svært smal veg, det er sånn at v møte av biler er det enten en bil på fortauet eller en nesten i grøfta. Er det mulig å kantforsterke og legge noe bærende masse for og få litt mere bredde på veg? Det er gjort ett forsøk med noe subbus bredding, men dette skaper bare store hull. Vinteren er verst da de fleste velger fortauet, der hvor barn ferdes til og fra skole
    Erika nissens veg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi vil utføre tiltak innen rimelig tid for å utbedre kanten. Permanent breddeutvidelse vil ikke bli utført nå, men vi har området på blokka selv om vi utover det ikke har konkret tidsfestet når dette utføres. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle