Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Utsiktsvegen
  • Beskrivelse: Mørk i flere gatelys, skummelt å kjøre her morgen og kveld og også skummelt for gående, da det også er lang avstand mellom lyktene.
    Utsiktsvegen
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje Nettservice AS. Det er foretatt omfattende feilsøking og en kabelfeil er funnet ved Utsiktsvegen-Soleiebakken. Det er foretatt flere omkoblinger for å få på noen lys. Det er foretatt oppgraving og retting av kabelfeil 29.10.19. Det blir foretatt omkoblinger igjen i dag 30.10.19. Det påregnes at veglyset i området her skal være i orden fra kvelden 30.10.19. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle