Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Utrolig rart at det ikke kommer gatelys akkurat utenfor denne adressen? Nå lyser det i alle stolpene bortover men ikke her. Det er mørkt og fritt frem for alle å luske rundt. Ikke mye koselig. Ønsker et svar på hvorfor akkurat denne stolpen står igjen og er helt mørk? Og når kommer det lys?
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Det er provisorisk belysning i hele Øvrebyen nå. Det er satt opp noen provisoriske armaturen rundt omrkring for at det skal være noe lys her. Det er satt opp provisorisk veglys i stolpe ved nr. 24 i Løkkegata i dag. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle