Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ivar Færders veg 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ivar Færders veg 2
  • Beskrivelse: 3 gatelys er mørke ved kryss Ivar Færders veg/ Digerudvegen. Har vært slik lenge nå
    Ivar Færders veg 2
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle