Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvrebyen, Nygata, Kvinnemuseum

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Øvrebyen, Nygata, Kvinnemuseum
  • Beskrivelse: Det er mørkt i Øvrebyen.
    Øvrebyen, Nygata, Kvinnemuseum
  • Svar: Hei Det er provisorisk belysning i hele Øvrebyen nå. Det er satt opp noen provisoriske armaturen rundt omrkring for at det skal være noe lys her. Det skal lyse dette pr. dato. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle