Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen 57

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skrivervegen 57
  • Beskrivelse: Det står at gatelyset utenfor Skrivervegen 57 er fikset, men hvorfor lyser ikke dette hver kveld da? Det lyser fortsatt en stund og så blir det mørkt som tidligere meldt! Alle de andre lysene i gata fungerer.
    Skrivervegen 57
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Nettservice AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle