Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ragnhildtunet, Lia.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ragnhildtunet, Lia.
  • Beskrivelse: Hei, På vegne av Ragnhildtunet huseierforening. Vi har vært uten gatelys på Ragnhildtunet i Lia i ca 1.5 uke. Mvh Kim Wæraas, Styreleder.
    Ragnhildtunet, Lia.
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle