Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kurudvegen
  • Beskrivelse: Flere gatelys som ikke virker
    Kurudvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle