Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

blomstervg 12 2208 kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: blomstervg 12 2208 kongsvinger
  • Beskrivelse: 2 lys er ute av funksjon
    blomstervg 12 2208 kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle