Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen 16

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Guldbækåsen 16
  • Beskrivelse: Gatelyset i svingen rett utenfor nr 16 i Guldbækåsen virker ikke. Det er lidderlig mørkt der...
    Guldbækåsen 16
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle