Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Borghild Langaards veg
  • Beskrivelse: Krysset Borghild Langaards veg / Marie Aamodts veg: gatelys på begge sider av vegen er mørke. Ser ut som det er vannlekkasje ved trafoen også
    Borghild Langaards veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Melding om event. vannlekkasje videreformidles til GIVAS. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle