Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen 41

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skyrudvegen 41
  • Beskrivelse: 1 gatelys slokt i Skyrudvegen og en gatelysstolpe står veldig skakt ved innkjøring til Skyrud sykehjem
    Skyrudvegen 41
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal ha blitt utbedret i dag, 04.10.19. Stolpe er ikke rettet opp enda. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle