Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.10.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tajevegen 25
  • Beskrivelse: Gatelys på parkeringsplassen og gangveien ned til inngangen i Holthallen lyser ikke. Hallen brukes av over 250 barn i løpet av uka, og det er skummelt med bilkjøring og barn i mørket der.
    Tajevegen 25
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. De har vært og sjekket dette i dag. Det er en feil, men vanskelig å finne. Laje vil koble vekk noen lamper etter hvert for å søke å finne feilen. Vi håper å få det i orden så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle