Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen 59

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blomstervegen 59
  • Beskrivelse: Hei, gatelyset over busstoppen ved Blomstervegen 59 er fortsatt mørkt. Ikke spesielt hyggelig å stå i bekmørket og vente på bybussen. Håper dette kan fikses snart.
    Blomstervegen 59
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle