Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidselrudstien 14
  • Beskrivelse: Gatelys i hele Sidselrudstien har vært mørke i flere uker
    Sidselrudstien 14
  • Svar: Hei Innerst i Sidselrudstien er det foretatt en del feilsøking. Det er en eller annen kabelfeil her. En periode kom lyset tilbake, derfor ble det ikke foretatt noe oppgraving. Så er det blitt mørkt igjen og vært det en god stund. Det er nå tatt kontakt med Laje entreprenør for oppgraving slik at dette blir i orden før det blir tele i bakken. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle