Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Strandpromenaden
  • Beskrivelse: Begynner å bli veldig mørkt om kvelden på Strandpromenaden mellom Dr Juells Park og Gjemselund. Pærene i gatelys nr 1,4,7 og 9 med "flatt lokk" på kuppel virker ikke (regnet fra Juells park mot Gjemselund).
    Strandpromenaden
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle