Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien
  • Beskrivelse: Nå er Eventyrstien mørklagt IGJEN!!!
    Eventyrstien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje entreprenør. Etter at lyset er blitt mørkt igjen nå, må det sannsynlig foretas noen omkoblinger og foretas mer feilsøking om det kan være flere feilkilder enn bare den som ble rettet for kort tid siden. Det er vanskellig å si hvor arbeid med feilsøking det vil måtte bli. Men vi håper å få gjort dette så snart som mulig. Dersom det viser seg at oppgraving blir nødvendig,vil det ta noe lengre tid. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle