Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holavegen 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Holavegen 4
  • Beskrivelse: Har ikke gatelys i holavegen,etter bytte av lykter.Ikke Brøderudvegen,ikke stasjonsvegen.Her går det småbarn til/fra skole og trening... Ikke bra.Nå er det i tilleg mye vilt.
    Holavegen 4
  • Svar: Hei Det har pågått utskifting av stolper, luftstrekk og armatur for veglyset i Roverud sentrum nå i høst. Det er også montert opp flere strømskap for montering av strømmålere. I forbindelse med omkoblinger for dette som Eidsiva Nett AS skulle utføre så har det dessverre gått for lang tid før de har fått gjort dette. Derfor har veglys vært mørkt en tid. Vi beklager dette. Men alt skal lyse fra uke 36. Mvh Næring og miljø.
Se 20 siste saker eller alle